Strážný/á, vrátný/á / Pracovníci ostrahy, strážní

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- Ostraha objektu
- Kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- Pochůzková činnost
- Zápisy do evidenčních knih
- Směnný provoz
Požadujeme:
- Výpis z rejstříku trestů
- Spolehlivost a flexibilitu
- Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- Vhodné pro OZP

Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- Zázemí stabilní firmy
- Odměny pro vynikající pracovníky
- Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- Pravidelná školení
Příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční
Kontakt e-mail: [email protected] nebo telefonicky v čase od 8.00 do 14.00 hodin tel. č. 477070025

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:OKO 69, s.r.o., IČ: 25032909
adresa pracoviště:Nebřehovická 522, Strakonice - Přední Ptákovice, 38601, Česko
mzda (plat):120 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2027
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Jiří Vašátko
Telefonní číslo:477070025