OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND / Pracovníci ostrahy, strážní

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na tel. 734 881 686, Po - Pá od 9:00 - 16:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže).
Nutný certifikát Strážný nebo Detektiv a minimálně 2 roky praxe v pozici Ostraha prodejny.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně možnost čerpání zálohy na mzdu.

Nástup možný IHNED.

Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Jiné, certifikát Strážný nebo Detektiv
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Protektia s.r.o., IČ: 46965076
adresa pracoviště:Olomoucká 2995/121, Opava - Předměstí, 74601, Česko
mzda (plat):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Svatava Šašková
Telefonní číslo:+420 734 881 686