VRÁTNÝ/VRÁTNÁ (vyhrazeno pro OZP) / Pracovníci ostrahy, strážní

Informace o nabídce práce:

z:31/1/2024 (vyhrazeno pro OZP) a:7/3/2024
Náplň práce:
- zajímavá práce v příjemném kolektivu, týkající se ostrahy objektu formou, menší pochůzkové činnosti a práci na vrátnici
- jednoduchá administrativa spojená s evidencí oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel
- pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT, spolehlivost a dochvilnost.
Nabízíme:
- práci na plný úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání.
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Kontakt telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ČOS - Česká ochranná společnost a.s., IČ: 25853317
adresa pracoviště:Staříč, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 21 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:07. 03. 2025
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Dana Mahrová
Telefonní číslo:731 435 435