OSTRAHA PRODEJNY DM DROGERIE (m+ž) / Pracovníci ostrahy, strážní

Informace o nabídce práce:

OSTRAHA PRODEJNY DM DROGERIE

Náplň práce: strážní a detektivní činnost, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.
Požadujeme: výpis z RT, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), znalost jazyka českého slovem i písmem, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe výhodou.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Šašková Svatava, tel.: 734 881 686, e-mail: [email protected], Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Protektia s.r.o., IČ: 46965076
adresa pracoviště:Kabátnická 3306, Most, 43401, Česko
mzda (plat):150 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Svatava Šašková
Telefonní číslo:721 954 166