Recepční OZP / Pracovníci ostrahy, strážní

Nedvědová Michaela Bc., tel.: 604365013, e-mail: [email protected]
V pracovní dny mezi 8-16 hod.

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Požadavky: trestní bezúhonnost, aktivní práce na PC,certifikát strážného výhodou.
Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn.
Náplň práce: evidence osob a vozidel, kontrolní a obchůzková činnost (obchůzka cca 30 minut chůze).
Nástup možný IHNED.
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (604 365 013) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Bartoň a Partner s.r.o., IČ: 26810093
adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda (plat):16 900 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:02. 05. 2024
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Michaela Nedvědová
Telefonní číslo:604365013