PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY - VÝJEZDOVÁ SKUPINA (vyhrazeno pro OZP) / Pracovníci ostrahy, strážní

Informace o nabídce práce:

z:20/11/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:7/3/2024
Doplňujeme stabilní kolektiv výjezdových pracovníků pro oblast Čeladná.
Náplň práce:
- zajišťování ostrahy formou pravidelných výjezdů
- reakce na poplachové situace - alarmy.
Pracovní doba:
- 19:00-7:00 hod.
Pohotovost:
- 7:00-19:00 hod.
Požadujeme:
- ŘP sk. B.
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání.
Kontakt emailem, telefonicky.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ČOS - Česká ochranná společnost a.s., IČ: 25853317
adresa pracoviště:Čeladná 246, 73912, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 23 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Dana Mahrová
Telefonní číslo:731 435 435