STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ / Pracovníci ostrahy, strážní

Kontaktní osoba Červinková Lucie Ing., tel.: 739 221 355, e-mail: [email protected]
Pracovní doba: 12 ti hod. služby

Požadujeme: nutná znalost práce na PC - ovládání moderních technologií, focení vozidel a jejich důsledná kontrola, čistý TR, certifikát strážného, zkušenosti v oboru nutné.
Náplň práce: evidence kamionů, evidence firem, vyplňování dokumentů, obchůzková činnost. Nabízíme: stabilní práci, pravidelný příjem, firemní oděv, práci v kolektivu, odměnovou složku dle výkonu.
Nabízíme: prémie

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NOKIKA s.r.o., IČ: 27936376
adresa pracoviště:Háj 328, Kralice na Hané, 79812, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Lucie Červinková
Telefonní číslo:739 221 355