STRÁŽNÝ/Á-VRÁTNÝ/Á / Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovní pozice vyhrazena pro OZP 1.-3. stupně nebo osoby zdravotně znevýhodněné.
Nástup: ihned.
Náplň práce: ostraha objektu; kontrola vstupů a vjezdů do objektů; pochůzková činnost; zápisy do evidenčních knih; směnný provoz.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů; spolehlivost a flexibilitu; certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou.
Nabízíme: náborový příspěvek 10 000 Kč (po zkušební době), pracovní poměr na dobu určitou 3 roky s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, odměny pro vynikající pracovníky, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční;
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky (po-pá, 8-14:00 hodin).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:OKO 69, s.r.o., IČ: 25032909
adresa pracoviště:Vrbenská 1070/10, České Budějovice, Česko
mzda (plat):120 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum konce pracovního poměru:03. 03. 2027
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Vašátko
Telefonní číslo:477 070 025