Ostraha prodejny / Pracovníci ostrahy, strážní

Možnost výkonu práce i na DPP a na zkrácený úvazek. Pracovní doba 12-ti hodinové směny (cca 13 směn v měsíci). Provozní doba prodejny včetně víkendů a svátků.

Náplň práce:
Ostraha prodejny s potravinami, monitoring zákazníků, kontrola zaměstnanců, pochůzková činnost.

Požadujeme:
trestní rejstřík bez záznamu

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle 736 614 472 - pan Čabla
Poznámka:
na uvedené pracoviště nechodit, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese zaměstnavatele

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CENTR GROUP, a.s., IČ: 26865301
adresa pracoviště:Seifertova 2875/3, Přerov, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:31. 10. 2024
benefity:
  • Zvláštní prémie: odměny
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Čabla
Telefonní číslo:736614472