Pracovník/ce ostrahy - OZP / Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Koryčany - areál Koryny
- Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vozidel, nahlašování návštěv, pochůzky
- zkrácený úvazek min. 24 hodin/týdně v nepřetržitém provozu, pracovní doba: střídání směn 7:00 - 19:00 / 19:00 - 7:00 hod.
- Kontakt telefonicky Po - Pá kdykoliv, (paní Kadlecová, tel.: 775 213 138) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].
Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:M Security and Cleaning s.r.o., IČ: 01609246
adresa pracoviště:Masarykova 240, Koryčany, Česko
mzda (plat):123 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Michaela Kadlecová, regionální manažer
Telefonní číslo:775 213 138