Ostraha prodejny LIDL / Pracovníci ostrahy, strážní

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: [email protected].
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Protektia s.r.o., IČ: 46965076
adresa pracoviště:U Stadionu 1655/8a, Havířov - Podlesí, 73601, Česko
mzda (plat):19 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Hanušová
Telefonní číslo:734 881 684