*strážný/á - DPP / Pracovníci ostrahy, strážní

Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany prodejní plochy, dodržování daných předpisů klienta, pochůzková činnost po prodejní ploše, práce s kamerovým systémem, komunikace s policií ČR.
výhody: - odměny za záchyty, možmost záloh, volby směn.
První kontakt emailem nebo telefonicky Po-Pá: 8:00-15:00.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:LPS GUARD s.r.o., IČ: 27928268
adresa pracoviště:Křičkova 1555, Nové Město na Moravě, 59231, Česko
mzda (plat):130 Kč
typ pracovního úvazku:DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Lucie Sobková
Telefonní číslo:771 239 458