PRACOVNÍK/PRACOVNICE STRÁŽNÍ SLUŽBY (vyhrazeno pro OZP) / Pracovníci ostrahy, strážní

Informace o nabídce práce:

C04 z:11/12/2023 (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:
- kontrola vjezdů a výjezdů vozidel do/z areálu
- komunikace s řidiči kamionové přepravy
- pravidelné obchůzky
- kontrola objektu a manipulace s bránou.
Pracovní doba:
- nepřetržitý provoz pondělí až neděle
- 6 hod./směna (6:00-12:00 hod./12:00-18:00 hod./18:00-24:00 hod./24:00-6:00 hod.).
Nabízíme:
- mzdu 123,80 Kč/hod. + náborový příspěvek až do výše 12.000 Kč/rok.
Kontakt telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ESSAT CZ, s.r.o., IČ: 27858766
adresa pracoviště:Frýdlant nad Ostravicí, Česko
mzda (plat):124 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marcela Ráková, Personalista
Telefonní číslo:596 223 724