Studentská brigáda - až 130,- Kč / Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu: Praha
Kontakt: Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Pokud Vás naše nabídka zaujala posílejte svůj životopis na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality), nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112, nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29 - 3.patro, Praha 1 kdykoliv ve všední den od 9:00 - 17:00

Náplň práce:
Hledáš brigádu při škole, případně po vyučování? Nabízíme Ti zajímavou práci v příjemném kolektivu. Budeš řešit každodenní problémy chodu obchodního centra nebo jiných budov. Ohodnotíme Tě dle Tvých výsledků a pokusíme se přizpůsobit pracovní směny dle Tvých možností. V případě oboustranné spokojenosti garantujeme možnost profesního růstu, jelikož zastáváme názor, že nejlepší lidé jsou z vlastních zdrojů.

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
• Mzda našich zaměstnanců se pohybuje až 130,- Kč za odpracovanou hodinu.
• Stabilita je důležitá, proto nabízíme dlouhodobou spolupráci.
• Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv
• Pokud budeš plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Tě to bavit, rádi Ti přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici, případně nabídneme hlavní pracovní poměr.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech a.s., IČ: 25719751
místo pracoviště:Praha - Náborové oddělení, Spálená 97/29, Nové Město, 110 00 Praha 1
mzda (plat):8 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2018
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Obrana a ochrana