Podpora prodejny - 20.000,- Kč / Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Informace o nabídce práce:

Kontakt: tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
nebo se za námi zastavte jakýkoliv všední den ve Spálené 29 (Praha 1) 3. patro od 9.00 - 17.00 hod..
Kontakt: Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112, pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality) nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29 - 3.patro, Praha 1.

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici Podpora prodejny:

• Poskytování informací zákazníkům ohledně novinek v prodejně
• Podpora prodejního týmu
• Aktivní podpora marketingových strategií prodejny
• Jednoduchá administrativa
• Ochrana majetku klienta
• Komunikace s policií
• Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:
• Průměrná mzda 20.000,- Kč měsíčně
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech a.s., IČ: 25719751
místo pracoviště:Praha - Náborové oddělení, Spálená 97/29, Nové Město, 110 00 Praha 1
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Obrana a ochrana