PRACOVNÍK / PRACOVNICE OSTRAHY / Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, počet pracovních hodin v týdnu dle domluvy.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: kamerový dohled nad prodejnou, pochůzková činnost, monitoring zákazníků.

Požadavky: čistý trestní rejstřík, věk 18+, cizinci musí umět mluvit i psát česky.

Zaměstnanecké výhody: možnost záloh, flexibilní směny, odměny za záchyty.

Kontakt - pan Handzel Voita, tel.: 778 962 756 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní český jazyk
minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:LPS GUARD s.r.o., IČ: 27928268
adresa pracoviště:Polská 105, Náchod - Běloves, Česko
mzda (plat):130 Kč
typ pracovního úvazku:DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Voita Handzel
Telefonní číslo:778 962 756 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.)