Strážný - / Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Informace o nabídce práce:

Vyhrazeno pro OZP nebo OZZ.
Náplň práce: ostraha objektu.
Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí
Zkoušky odborné způsobilosti, obsluha provozu vrátnice, obchůzky areálu zákazníka. Firemní benefity náborový příspěvek po ukončení zkušební doby až 3.000,- Kč . Místo vyhrazeno pro OZZ nebo OZP.
Možno pouze jen ranní směny, 06.00 - 18.00, nebo nepřetržitý provoz s pracovištěm ve Veselí nad Lužnicí.
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Kontakt: e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Gustav Němec, IČ: 15782450
adresa pracoviště:Veselí nad Lužnicí 596, 39181, Česko
mzda (plat):16 000 Kč až 17 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: stravenky
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Němec Gustav
Telefonní číslo:776111917