Pracovník/ce obslužné péče ve zdravotnictví / Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Informace o nabídce práce:

Kontakt: POUZE e-mailem.

Požadavky: znalost ruského jazyka výhodou, znalost základů ošetřovatelské péče.

Náplň práce : asistence při provádění hygienické péče pacientů pomoc při polohování a manipulaci s pacienty péče o hygienu prostředí

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Karlovarská krajská nemocnice a.s., IČ: 26365804
místo pracoviště:Karlovarská krajská nemocnice a.s..- OO1, Bezručova 731/19, 360 01 Karlovy Vary 1
mzda (plat):16 280 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:14
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Zdravotnictví