Pomocník/nice v kuchyni / Pomocníci v kuchyni

Informace o nabídce práce:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- výpomoc při přípravě surovin k přípravě stravy
- zástup při obsluze kuchyňských strojů na výrobu pokrmů
- práce spojené s obsluhou distribuční a mycí linky
- přísné dodržování hygienických a proti epidemiologických předpisů
- úklid provozu kuchyně, sociálního zázemí dle denního harmonogramu a jeho dodržování
- úklid skladu potravin a denní místnosti
- vyrovnávání zboží do lednic, mzazáků a regálů
- kontrola datumů spotřeby
- rozebírání a ukládání přepravních obalů do klecí
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- praxe v oboru vítána
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní způsobilost
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost
NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- týmovou spolupráci
- práci v příjemném prostředí
- 1 týden dovolené navíc
- 2 dny sick day
- mobilní zvýhodněný tarif
- podnikové stravování
- příspěvky z FKSP
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58
NEBO e-mailem na:
[email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, IČ: 00853879
adresa pracoviště:Lázeňská 58, Brandýs nad Orlicí, 56112, Česko
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Zdeněk Radimecký
Telefonní číslo:465 544 207