Pomocná síla do kuchyně / Pomocníci v kuchyni

Náplň práce: myje bílé a černé nádobí - obsluha myčky, provádí hrubou přípravu zeleniny, pečuje o pitný režim, má na starosti úklid kuchyně, připravuje svačiny atd. Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).
Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka.
Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volbu pracovních dnů.
Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. (odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky pro rodičovské, seniory aj. Možnost dlouhodobější spolupráce, případně i brigády např. na léto.
V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 725455115 nebo e-mailem [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Cestovní kancelář Star Line, s.r.o., IČ: 28524888
adresa pracoviště:Hřebečníky - Šlovice 145, 27041, Česko
mzda (plat):20 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Barbora Houšková, personální
Telefonní číslo:725455115