POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI, VÝDEJ OBĚDŮ (Zamk) / Pomocníci v kuchyni

Informace o nabídce práce:

A02 z:14/11/2022 (ZamK)
Náplň práce:
- pomocné práce při přípravě jídla
- další související činnosti.
Požadujeme:
- flexibilitu, spolehlivost, samostatnost.
Výhodou:
- zkušenosti v korejské restauraci nebo znalost korejských receptur a jídel.
Nabízíme:
- stravu na pracovišti zdarma.
Kontakt telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Nanuri s.r.o., IČ: 05009375
adresa pracoviště:Hukvaldy 84, 73946, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:5
benefity:
  • Podnikové stravování: strava na pracovišti zdarma
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Ondráčková
Telefonní číslo:733 534 939 (8:00-16:00 hod.)