Pomocná síla v kuchyni / Pomocníci v kuchyni

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
Požadujeme: spolehlivost a příjemné vystupování.
Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí, výdej jídel.
Pracovní doba Po-Pá. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek 6,5 hod/den.
Kontakt: telefonicky (7:00-15:00 hod.), e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ZÁRUBA GASTRO a.s., IČ: 25197614
místo pracoviště:ZÁRUBA GASTRO a.s. - Soběslav, Zátkova 495, Soběslav II, 392 01 Soběslav
mzda (plat):16 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby