Pomocný pracovník ve smíšeném hospodářství / Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Informace o nabídce práce:

Upřesňující informace:
- znalost jazyka výhodou - Ruský jazyk, Gruzínský jazyk
Osobní kontakt pouze čtvtek + pátek.

Náplň práce:
kopání a pracování s lopatou při čištění výkopů apod.;
nakládání a vykládání zásob, produktů a jiných materiálů;
hrabání a obracení slámy, sena a podobného materiálu a stavění kupek;
zalévání, protrhávání a pletí plodin, a to manuálně nebo pomocí ručního nářadí;
česání ovoce a ořechů, sklízení zeleniny a jiných plodin a sbírání vajec;
ruční sázení a sklízení zemědělských plodin, například rýže;
krmení, napájení a čištění zvířat a čištění chlévů;
sledování hospodářských zvířat a hlášení jejich stavu;
pomoc s pasením, naháněním a rozdělováním hospodářských zvířat z důvodu dojení, stříhání,
přepravy, porážky, bourání masa,výroba masných výrobků a místa pasení;
třídění, přebírání, svazování a balení výrobků do celků;
provádění drobných oprav příslušenství, budov a plotů.

Kontaktní osoba: Bc. Vanda Davídková
- e-mail: [email protected]

Pracovní doba:
- dle dohody

Místo výkonu práce: okres Sokolov, okres Plzeň

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Farma Bublava, s.r.o., IČ: 60930730
adresa pracoviště:Bublava 174, 35801, Česko
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Vanda Davídková, ekonom
Telefonní číslo:607 807 686