Provozní dělník / Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Náplň práce: údržba zeleně a komunikací včetně souvisejících prací, řízení a údržba silničních, nákladních a zemědělských motorových vozidel, práce ve výškách

Požadujeme: bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B (sk.C výhodou)

Zasláním Vašeho životopisu do organizace SHMB, p.o., dáváte souhlas, že s Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanovením zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů, ke zpracování Vašich osobních údajů po dobu výběrového řízení a poté ještě do dobu 2 měsíců po jeho skončení. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v životopise jsou pravdivé a přesné.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, pravidelné odměny

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace, IČ: 62161598
adresa pracoviště:Vídeňská 307/96, Brno - Štýřice, 63900, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Sylva Boháčová
Telefonní číslo:543 210 426