Údržbář/zahradník / Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Informace o nabídce práce:

MÍSTO VHODNÉ PRO OZP s inval. 2. stupně
Místo výkonu práce: Chrudim

Střední škola je součástí Bohemia - Hotelové školy a Střední pedagogické školy a Základní školy s.r.o. v Chrudimi. Řídíme se heslem: "malá škola, velká rodina".

Náplň práce:
práce s křovinořezem, motorovou pilou, traktorovou sekačkou apod.
úklid, úprava zeleně
v případě zimního období se provádí zimní údržba (úklid sněhu apod.)
údržba objektu základní a střední školy
opravy omítek, stěn, zdí
malířské a natěračské práce
drobné opravy zahradní techniky
svoz, třídění a zpracování odpadů

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase 7:30 - 15:00 hod , na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o., IČ: 25272501
adresa pracoviště:Víta Nejedlého 482, Chrudim, 53701, Česko
mzda (plat):11 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Martin Slezáček
Telefonní číslo:733 712 599