Údržbář, elektrikář / Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Informace o nabídce práce:

Práce: PO-PÁ v jednosměnném provozu. (06:00 - 14:00)
Náplň práce: opravy a udržování přístrojů, zařízení nebo mechanických částí strojů, montáž, zapojování, údržba a oprava elektrozařízení, příprava výrobních forem, uskladnění výrobních forem (po skončení sériové výroby), jiné drobné opravy a seřizování, oprava a udržování majetku a budov, sečení trávníků v okolí budov, obsluha manipulační a jiné techniky v souladu s bezpečnostními předpisy
Požadavky: samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: prémie, příspěvek na penzijní připojištění, strava zajištěna, nebo stravovací paušál.
POZN: Zájemci se hlásí tel., e-mailem nebo osobně.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MEDIA MIX, s.r.o., IČ: 25551361
adresa pracoviště:Slavičín - Divnice 233, 76321, Česko
mzda (plat):25 200 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel Drha
Telefonní číslo:575 570 511, 603 546 070