Pomocní kuchaři

Informace o nabídce práce:

z: 24.10.2023 , a:4.1.2024
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.
Požadavky:
- Hledáme spolehlivého pomocného kuchaře do asijského Banyan Bistra.
Náplň práce požaduje:
- Základní znalosti přípravy asijských pokrmů a zpracování mořských ryb, odolnost vůči stresu, pečlivost, cit pro čistotu a pořádek na pracovišti.

Kontakt: Nguyen Phuong Ngoc, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 16:00 hodin na č.: 773 982 885, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Golden Riviera Investment s.r.o., IČ: 05132185
adresa pracoviště:Přemyslovců 2252/1, Nový Jičín, 74101, Česko
mzda (plat):19 660 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:turnusové služby
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Nguyen Phuong Ngoc
Telefonní číslo:773 982 885