POMOCNÝ/Á DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ / Pomocní dělníci ve výrobě

Informace o nabídce práce:

CIZ
Náplň práce: jednoduché a rutinní manuální činnosti ve výrobě. Broušení dřevěných výrobků, povrchová úprava, ruční třídění výrobků a polotovarů, přemisťování polotovarů a výrobků na pracovišti.
Požadavky: spolehlivost a schopnost spolupráce.
Pracovní doba: 06:00 - 15:00 hod.
Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu.
První kontakt: Buzek Tomáš, tel.: 603 206 358, e-mail: [email protected] a domluvit si schůzku.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Truhlářství Buzek Tomáš s.r.o., IČ: 24165026
adresa pracoviště:Hrejkovice 5, 39859, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2026
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tomáš Buzek
Telefonní číslo:603 206 358