POMOCNÝ/Á DĚLNÍK/NICE V NÁBYTKÁŘSKÉ VÝROBĚ / Pomocní dělníci ve výrobě

Informace o nabídce práce:

MÍSTO VÝKONU: Orličky č.p. 116, 561 55 Orličky
PRACOVNÍ NÁPLŇ: ruční práce v nábytkářské výrobě
NABÍZÍME:
- pružná pracovní doba
- pololetní a roční prémie
- podnikové stravování
KONTAKT: telefonicky (7.00 - 18.00), email nebo osobně (dle předchozí telefonické či emailové dohody)

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kaplan nábytek s. r. o., Kaplan Furniture Ltd. (cizojazyčná mutace), Kaplan Möbel GmbH (cizojazyčná mutace), Kaplan nábytok s. r, IČ: 29028868
adresa pracoviště:Orličky 116, 56155, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 23 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie: pololetní a roční prémie
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Dana Kaplanová
Telefonní číslo:606 610 301