POMOCNÝ DĚLNÍK / POMOCNÁ DĚLNICE VE VÝROBĚ / Pomocní dělníci ve výrobě

Informace o nabídce práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: kontrola vylisovaných výrobků; měření, oprava a kontrola kvality výrobků; ořezávání přebytečné pryže; naskládání výrobků na paletu atd.
Kontakt osobně každý pátek od 10:00 hod. do 11:00 hod. na adrese V Lužinách 113, Jaroměř - pan Vasyl Ilkov.
Místo výkonu práce: V Lužinách 113, 551 01 Jaroměř.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Migmont s.r.o., IČ: 28820860
adresa pracoviště:V Lužinách 113, Jaroměř - Pražské Předměstí, 55101, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:7
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ivan Habor
Telefonní číslo:774 448 705 (od 10:00 hod. do 11:00 hod.)