Pomocní pracovníci v obchodě / Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Informace o nabídce práce:

První kontakt:
e-mail: [email protected] ,
osobně: Tř. 5. května 1156, Pečky.

Požadujeme:
Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, vietnamština - výhodou.

Náplň práce:
Komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost, doplnění zboží, čištění a údržba povrchů a zařízení.

Pracovní doba dle domluvy se zaměstnavatelem, možnost pracovat o víkendu.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HANGÁR PEČKY s.r.o., IČ: 05383421
adresa pracoviště:Tř. 5. května 1156, Pečky, 28911, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Cao