Pokladní, prodavač/ka / Pokladníci v prodejnách

Informace o nabídce práce:

Pozice: Pokladní, prodavač/ka
Kontakt: Šachová Monika, tel.: 739 422 984, e-mail: [email protected]
Přijmeme zaměstnance na pozici pokladní/prodavač/ka do prodejny potravin a smíšeného zboží v Krásné Hoře nad Vltavou.
Náplň práce: odbavování nákupu , přijímání plateb, drobný úklid provozovny
Nástup od 1.4.2024. Mzda: 25 500,- až 26 500,- Kč
Místo výkonu práce: Potraviny Šach s.r.o., Krásná Hora nad Vltavou 43, Krásná Hora nad Vltavou

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Potraviny Šach s.r.o., IČ: 09625011
adresa pracoviště:Krásná Hora nad Vltavou 43, 26256, Česko
mzda (plat):25 500 Kč až 26 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Monika Šachová
Telefonní číslo:739422984