Zapisovatel /ka / Písaři

Informace o nabídce práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
" práce zapisovatelky státního zastupitelství - práce s databázovým systémem nebo tabulkovým procesorem včetně vytváření a doplňování datových a textových databank řízených uživatelským programem nebo systémem,
" vedení rejstříku - komplexní zajišťování agendy rejstříku státních zastupitelství podle vnitřních kancelářských řádů,
" zástup podatelny - provádění doručování a úkonů prostřednictvím datových schránek ve stanoveném rozsahu,
" zajišťování chodu spisovny - evidence, příjem a výdej spisů.

Požadujeme:
" střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem;
" velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office);
" psaní na klávesnici všemi deseti prsty (min. 250 úhozů/minutu);
" výborná znalost českého pravopisu;
" trestní bezúhonnost;
" samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování a penzijní připojištění.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Krajské státní zastupitelství v Plzni, IČ: 00026034
adresa pracoviště:Klicperova 662/13, Plzeň - Východní Předměstí, 30100, Česko
mzda (plat):21 800 Kč až 27 260 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kateřina Piclová
Telefonní číslo:377868638 (Po - Pá: 8:00-15:00 h.)