Personalisté - náboráři / Personální referenti

Informace o nabídce práce:

První kontakt: Kravchenko Svitlana
e-mail: [email protected], tel.: 603 554 545 po-pá od 10.00 h do 14.00 h, osobně vždy dle předchozí domluvy

Náplň práce: vyhledávaní vhodných zaměstnanců dle požadavků zaměstnavatele, provedení pohovoru s
potenciální zaměstnanci, podpora a komunikace vůči stávajícím zaměstnancům, a administrativa spojená
s touto agendou. Hledání nových příležitostí k oslovení nových zaměstnanců. Požadujeme: řidičský
průkaz sk. B, znalost práce na PC, zkušenost s vedením týmu aspoň 10 lidí, základní znalost UKR/RUS
jazyka.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Coryphaeus s.r.o., IČ: 01734431
adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda (plat):20 300 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Svitlana Kravchenko
Telefonní číslo:603554545