KOORDINÁTOR/KA - NÁBORÁŘ/KA / Personální referenti

Náplň práce: nábory nových zaměstnanců, vedení pohovoru, evidence personální agendy, zajišťovaní vstupních prohlídek, tlumočení pří školení, komunikace se zákazníkem, koordinováni stávajících zaměstnanců.
Požadavek: řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, práce na PC - Excel, Word, znalost ukrajinského a českého jazyků slovem a písmem, flexibilnost, spolehlivost, logické uvažovaní.
Zaměstnanecké výhody: notebook, telefon, automobil.
Hlásit se osobně na adrese Dr. Milady Horákové 185/66, Liberec 7, 460 07, telefonicky od 9.00 do 15.00 nebo emailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
jazyky:
  • Aktivní český jazyk, slovem i písmem
  • Aktivní ukrajinský jazyk, slovem i písmem
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:UNI-WORK Personal s.r.o., IČ: 05561655
adresa pracoviště:Dr. Milady Horákové 185/66, Liberec, 46007, Česko
mzda (plat):32 000 Kč až 37 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:2
benefity:
  • Jiné výhody: notebook, telefon, automobil
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Halina Kindrátová
Telefonní číslo:721 646 576