Přípravář / ka masa / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Kontakt: Sokolová Markéta Bc., tel.: 702 233 169, e-mail: [email protected]
Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Karlových Varech (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Na prodejně bez řezníka - ranní směny
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Odměnu za odpracované roky
" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Lázně
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na aktivity - program Multisport
" Odpovídající finanční ohodnocení
Náplň práce:
" Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
" Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
" Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
" Porcování kuřat - zaučíme
" Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Co od tebe očekáváme?
" Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
" Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
" Rádi tě vše naučíme na prodejně

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., IČ: 61250988
adresa pracoviště:Frimlova 963/1, Karlovy Vary - Stará Role, 36017, Česko
mzda (plat):24 800 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Markéta Sokolová
Telefonní číslo:702 233 169