Dělník/dělnice potravinářské výroby, zpracovatel/ka masa / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Náplň práce: manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků.
Nabízíme: mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na penzijní připojištění, systém kafeterie 6.000 Kč/rok.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-14:00 hod.), e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kostelecké uzeniny a.s., IČ: 46900411
adresa pracoviště:Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí, 39111, Česko
mzda (plat):21 480 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:6
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Petra Varačková
Telefonní číslo:381 419 363, 724 067 818