DĚLNÍCI VE VÝROBĚ PAŘENÝCH SÝRŮ (ZamK) / Ostatní výrobci mléčných produktů

Informace o nabídce práce:

B15 z:20/7/2022 (ZamK) a:3/8/2023
Náplň práce:
- výroba sýrů, obsluha strojů.
Výhodou:
- zdravotní průkaz.
Nabízíme:
- 5 dní volna navíc, stravenkový paušál, věrnostní příplatek, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na vánoce, firemní akce, příspěvky při jubileu, sleva na firemní výrobky.
Kontakt emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MILKEFFEKT, a.s., IČ: 07652046
adresa pracoviště:Třinec - Konská 559, 73961, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 23 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:3
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvky, 5 dní volna navíc
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Konečná