Úklid budovy státní správy - vyhrazeno pro ID - odpolední směna - 9 500 Kč/měsíc (Zlín) / Ostatní uklízeči a pomocníci

Informace o nabídce práce:

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.
Náplň práce: úklid kanceláří, utírání prachu, vytírání podlah apod.
Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 16:00 až 19:30 hod. (3,5 hod./den).
Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek.
Mzda: 9 500 Kč/měsíc + náborový příspěvek až do výše 6 000 Kč/rok.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Zlín, tř. Tomáše Bati (pracoviště je dostupné ze zastávky MHD Poliklinika).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CORA PLUS s.r.o., IČ: 29368081
adresa pracoviště:Zlín, 76001, Česko
mzda (plat):9 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Kontaktní osoba:Bc. Lenka Proklová, personalista - pracovník náboru
Telefonní číslo:596223724