Noční úklid fitness centra - 6 500 Kč/měsíc (Zlín) / Ostatní uklízeči a pomocníci

Náplň práce: úklid fitness centra (tělocvičny, sociální zařízení, zázemí, šatny apod.)

Směny a pracovní doba: krátký a dlouhý týden.
- pondělí - pátek: 21:30 - 24.00 hod.
- sobota - neděle: 20:30 - 23.30 hod.

Nabízíme:
- práci v novém, čistém a příjemném prostředí
- dlouhodobou spolupráci

Vhodné jako přivýdělek při práci, při studiu nebo pro osoby na MD / RD. Počet úklidů - cca 15 dní za měsíc.
Na úklidu jsou vždy 2 pracovníci.

Mzda: 6 500 Kč/měsíc
Nástup: ihned - SPĚCHÁ!
Místo výkonu práce: Zlín, tř. J. A. Bati.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CLEANCAT s.r.o., IČ: 29453810
adresa pracoviště:J. A. Bati 5648, Zlín, Česko
mzda (plat):6 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:noční provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Kontaktní osoba:Bc. Lenka Proklová, personalista - pracovník náboru
Telefonní číslo:596223724