Elektrotechnik - operátor výroby / Ostatní technici elektronici

Láká Tě pracovat v leteckém a vesmírném průmyslu? Přidej se do našeho týmu a podílej se na výrobě komponentů pro družice! Jsme česká firma, která se zabývá výrobou elektronických zařízení a kabelových svazků již přes 15 let.
Pozice je vhodná také pro absolventy středních škol se zaměřením na elektrotechniku. Hledáme ale především šikovné lidi, nemusíš mít nutně elektrotechnické vzdělání.

Náplň práce:
* ruční výroba kabelových svazků
* pájení s mikropájkou a práce s krimpovacími nástroji
* pájení pod mikroskopem.

Požadujeme
* základní znalost elektrotechniky
* zkušenosti z oboru (praxe ze školy, anebo dřívějšího zaměstnání)
* manuální zručnost, pečlivost a smysl pro detail
* rodilý český, anebo slovenský mluvčí

Výhodou bude, pokud budete mít
* znalost krimpování a odizolování ručními kleštěmi
* základní znalost angličtiny (především technické)
* orientace v technické dokumentaci

Nabízíme
* jednosměnný provoz
* 25 dní dovolená
* sick days
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* možnost plného i částečného úvazku
* osobní rozvoj i kariérní postup
* zvyšování kvalifikace v oboru (certifikace ESA)
* práce v moderních čistých prostorech ISO8
* káva a čaj na pracovišti k dispozici zdarma
* profesionální podporu a zaškolení zkušenými odborníky
* po zapracování také možnost zahraniční stáže

Kdo jsme?
V G.L. Electronic s.r.o. osazujeme desky plošných spojů a realizujeme design, montáž, testování a integraci kabelových svazků a dalších elektronických zařízení. Výroba probíhá v čistých prostorech ISO 8, dle standardů Evropské kosmické agentury (ESA). Naši technici a inspektoři jsou certifikovaní dle ESA norem.
Pro vesmírné mise jsme spolupracovali na projektech jako je HERA, Triton-x, MWI MetOpSG, VEGA SSMS POC (inovativní dispenser), JUICE MGAMA (kabelové svazky pro komunikační anténu družice mířící k Jupiteru) či elektronika na mezinárodní vesmírné stanici (ISS).
Nyní například zajišťujeme kabelové svazky pro projekty ARIEL, ROSE-L či CIMR.

Poznámka k volnému místu:
Prosíme vážné zájemce o zaslání aktuálního životopisu s fotografií na e-mailovou adresu: [email protected], anebo volejte na 735 753 053
Nástup možný ihned, anebo po dohodě.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:G.L. Electronic s.r.o., IČ: 28280105
adresa pracoviště:Podnikatelská 2902/4, Brno - Královo Pole, 61200, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Info
Telefonní číslo:735 753 053