Mechanici - opraváři strojů, servisní technici / Ostatní technici elektronici

Informace o nabídce práce:

MECHANICI - OPRAVÁŘI STROJŮ, SERVISNÍ TECHNICI

POŽADUJEME: ŘP-B, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, kovoobráběcí stroje), znalost práce na PC, aktivní znalost AJ/NJ výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: : opravy mechanických uzlů kovoobráběcích strojů (hydraulická a pneumatická část, výměna ložisek, vymezování vůlí suportů, oprava a výměna mechanických dílů, diagnostika poruch strojů a jeho uzlů, znalost obnovy geometrie strojů (zaškrabávání kluzných ploch) výhodou.
NABÍZIME: příspěvek na penzijní pojištění, mimořádné odměny, služební telefon, příspěvek stravné.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo telefonicky pan František Chupík, tel.: 603 254 395, popř. e-mail: [email protected]
Ov.e. 15.4.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ALSYMON, s.r.o., IČ: 25360116
adresa pracoviště:Jiráskova 1326, Vsetín, 75501, Česko
mzda (plat):23 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:František Chupík
Telefonní číslo:603 254 395