Sales Admin / Ostatní specialisté v oblasti techniky

Informace o nabídce práce:

Prvotní informace:
e mailem: [email protected]

Upřesňujicí informace:
- Obor vzdělání: Práce je vhodná pro absolventy ekonomických a technických oborů. Vhodná i jako praxe pro studenty závěrečných ročníků (bakalářské i magisterské studium)

- Náplň práce: Support při udržování vztahů se zákazníky jménem skupiny AVL pro zákazníka Škoda / Volkswagen, Support při akvizici nových projektů a rozvoj nových prodejních potenciálů, Support při přípravě nabídek na vývojové služby se zaměřením na hnací ústrojí (konvenční, hybridní a elektrické), Support při realizaci jednání o smlouvách, Support při prezentaci nabídek a představení portfolia AVL zákazníkovi na všech hierarchických úrovních, Podpora interního projektového plánování, vedení a controllingu

- Odborné znalosti a zkušenosti: komunikativní a otevřené vystupování

- Jazyková vybavenost: Znalost češtiny, němčiny a angličtiny slovem i písmen (úroveň B2)

- Další požadavky: Vysoká míra cílevědomosti a sebeorganizace, ochota cestovat na služební cesty v tuzemsku i zahraničí.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:AVL Czech Republic s.r.o., IČ: 19458347
adresa pracoviště:Mladá Boleslav - Čejetice 416, Česko
mzda (plat):38 000 Kč až 42 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Aneta Mocová
Telefonní číslo:+420 736 777 722