Technik/čka BOZP a PO / Ostatní specialisté v oblasti techniky

Informace o nabídce práce:

z: 18.1.2024, a:19.3.2024

Místo vhodné i pro osoby zdravotně nezvýhodněné, možná práce i na zkrácený úvazek.

Pracovní náplň:
- Podílí se na přípravě strategie společnosti v oblasti bezpečnosti a hygieny práce (BHP) a PO
- Vede, řídí a rozvíjí systém bezpečnosti a hygieny práce
- Spolupracuje v projektových týmech v rámci bezpečnosti a hygieny práce
- Stanovuje plány a úkoly pro oblast BHP celé firmy
- Zpracovává reporty a podklady pro vedení firmy
- Vede administrativu spojenou s BHP

Požadujeme:
- minimálně SŠ s maturitou případně VŠ vzdělání technického směru, bezpečnostní inženýrství je výhodou
- Alespoň 2 letou praxi v oblasti BHP
- Znalost problematiky výrobní společnosti zejména v oblasti slévárenství a kovárenství je
výhodou
- Přesnost s důrazem na funkčnost i detail
- Osoba odborně způsobilá v oblasti prevence rizik-technik BOZP a PO, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění,závodní stravování,prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Mgr. Drozd Ladislav, telefonicky kontakt od PO do ČT od 8:00 do 14:00 hod. na te. čísle 606711136, e-mailem: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TATRA METALURGIE a.s., IČ: 03667952
adresa pracoviště:Areál Tatry 1448/5, Kopřivnice, 74221, Česko
mzda (plat):37 000 Kč až 43 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 01. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Ladislav Drozd, manažer personalistiky
Telefonní číslo:606 711 136