Specialista kvality (m/ž) / Ostatní specialisté v oblasti techniky

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní informace:
osobně
emailem: [email protected]
telefonicky: 326 816 804

Upřesňující informace:
Náplň práce
- Provádí systémy řízení kvality zkušebních programů UPS elektriky/elektroniky
- Zpracovává SW pro zkušební zařízení ECOS pro testování parametrů elektronických výbav vozu elektriky/elektroniky
- Provádí kontrolní měření elektrické výbavy vozu elektriky/elektroniky
- Vyhodnocuje kontrolní měření elektrické výbavy vozu elektriky/elektroniky
- Provádí instruktáž při zavádění nové technologie elektriky/elektroniky
- Vypracovává metody a formy kontrol kvality elektriky/elektroniky
- Kontroluje dodržování metrologického řádu elektriky/elektroniky
- Vypracovává stanovisko k šroubovým spojům v rámci PP
- Metodicky řídí svěřené pracovní procesy v rámci své působnosti
- Projednává nápravná opatření pro zlepšování kvality v rámci své působnosti
- Projednává neshody s požadovaným kvalitativní stavem v rámci své působnosti
- Stanovuje metodiku procesy zkoušek v rámci své působnosti
- Provádí analýzy závad série šroubové spoje
- Ověřuje realizaci nových IT-řešenív rámci své působnosti technologická zařízeníSW
- Stanovuje uživatelské úpravy aplikačního HW a SW řídících systémů technologických zařízení
- Provádí provozní testy aplikace v rámci své působnosti SW
- Koordinuje odborně pracovní týmy proměnlivý tým SW
- Projednává náběhy nových projektů včetně programu opatření technologické změny
- Vypracovává technické zadání (Lastenheft) v rámci své působnosti
- požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ŠKODA AUTO a.s., IČ: 00177041
adresa pracoviště:
mzda (plat):45 000 Kč až 80 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:10
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Jiří Nečesaný
Telefonní číslo:+ 420 326 816 804