PROJEKTOVÍ VEDOUCÍ (ZamK progr KZ) / Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech

Informace o nabídce práce:

A02 z:19/1/2024 (ZamK progr KZ)
Požadujeme:
- technické vzdělání
- znalost hindštiny na úrovni rodilého mluvčího pro komunikaci s obchodními partnery z Indie.
Náplň práce:
- řešení technických problémů souvisejících se systémy a technologiemi DÜRR v průmyslu.
Nabízíme:
- stravenky.
Kontakt emailem.

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní jiný jazyk, hindština rodilý mluvčí
minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Dürr Systems spol. s r.o., odštěpný závod, IČ: 05258715
adresa pracoviště:Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, Česko
mzda (plat):40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: stravenky
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mária Števková Rajčanová
Telefonní číslo:+421 910 853 690