Plant Manager / Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Informace o nabídce práce:

Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected].

Náplň práce:
- řídí a koordinuje veškeré činnosti uvnitř organizace
- zodpovídá za tvorbu a implementaci celkové strategie směřující k naplnění cílů organizace.
Nabízíme:
- příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, životní pojištění
- služební automobil, 5 týdnů dovolené, stravenková karta.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Adient Czech Republic s.r.o., IČ: 46711953
adresa pracoviště:Průmyslová 680, Solnice, 51701, Česko
mzda (plat):140 000 Kč až 200 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, životní pojištění
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Veronika Doležalová