MANAGER/KA KVALITY / Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

POŽADUJEME: znalost (praxe) ISO 9001 + VDA2 + ISO 14001, časová flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE: plnění požadavků ISO 9001 + ISO 14001, řízení reklamací, komunikace se zákazníky
NABÍZÍME:
- po zaškolení profesní a finanční růst
- po zkušební době možnost získat služební telefon i pro soukromé účely
- po 3 letech nárok na čerpání dovolené v zahraničí u moře, kterou hradí zaměstnavatel (včetně rodinných příslušníků)
KONTAKT: telefonicky nebo email

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kozák Svitavy s.r.o., IČ: 27540316
adresa pracoviště:Nádražní 55, Lanškroun - Žichlínské Předměstí, 56301, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milan Kozák
Telefonní číslo:777 612 129