Administrace a příprava realizace staveb / Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví

Informace o nabídce práce:

O společnosti:
Do naší společnosti hledáme administrativního pracovníka/pracovnici, který/á se připojí k našemu týmu zabývajícímu se přípravou a realizací staveb v oblasti elektromontáže - výstavba inženýrských sítí. Jsme přední rodinnou firmou s bohatým zázemím a tradicí v oboru v Libereckém kraji.
Popis pozice:
Náplní práce bude řádná příprava realizace staveb, včetně koordinace s klienty, investory, zaměstnanci a vedením společnosti. Zahrnuje také komunikaci s úřady a odpovědnost za přípravu staveb k realizaci, výstavbu a legislativní ukončení projektů.
Požadujeme:
SŠ s maturitou technického směru (ideálně elektro, nebo stavební)
Pracovitost a spolehlivost
Výbornou znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)
Řidičský průkaz sk. B
Zkušenosti v oblasti administrativy v oboru stavebnictví výhodou
Nabízíme:
Konkurenceschopné mzdové podmínky (upřesněny při osobním pohovoru)
Možnost profesního rozvoje v perspektivní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a týmovou atmosféru
Příspěvek na penzijní spoření
Mobilní telefon
Notebook
Pokud splňujete naše požadavky a máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected]. Těšíme se na vaši přihlášku!

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., výhodou kvalifikace v oboru elektro
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
jazyky:
  • Aktivní český jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOLLERT ELEKTRO s.r.o., IČ: 25464787
adresa pracoviště:
mzda (plat):25 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: Příspěvek na penzijní spoření Mobilní telefon Notebook
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Petr Kollert, jednatel
Telefonní číslo:776 837 767