*Pracovník/ice v sociálních službách / Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání ukončené maturitou + osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- praxe v sociálních službách je výhodou
- aktivní a pozitivní přístup, zodpovědnost
- trpělivost, schopnost komunikace s handicapovanými uživateli a jejich rodinami
- empatie a zodpovědnost
- ŘP sk. B výhodou

Popis pracovní pozice:
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením nebo o osoby s poruchou autistického spektra
- sledování potřeb uživatelů, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností
- dopomoc při osobní hygieně a oblékání, podpora soběstačnosti uživatelů
- napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb
- spolupracuje při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby
- hledáme 2 zaměstnance na tuto pozici: jedna pozice je zástup za rodičovskou dovolenou (3 roky), druhá za dlouhodobou pracovní neschopnost

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, možnost a podporu dalšího vzdělávání a seberozvoje
- zázemí stabilní organizace
- příspěvky z FKSP
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- obědy ve stravovacím zařízení organizace

První kontakt e-mailem;

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Centrum Kociánka, IČ: 00093378
adresa pracoviště:Sviny 13, Česko
mzda (plat):21 500 Kč až 29 630 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvky z FKSP, 3 sick days ročně, odměny při prac. a živ. výročích,
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Marie Doležalová
Telefonní číslo:720 118 147, 566 522 089